Mercedes

Shitet nga: Arber 22 Mar 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Elbasan
Shes pjese per Benz 4.fenersh 2500 turbo viti 98 si dhe pjese per Citroën cantina e vitit 94 me ammortizzatore me vaj. Si dhe pjese per Benz 190. Me cmime. Te mira.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim