Mercedes 220 nga anglia per pjes

Shitet nga: Etmond 08 Nën 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Sjellim.makina (mercedes benx )nga anglia per pjes ne gjendje te mire
Mund dhe te porosisni dhe jua sjellim
Benx c class 220 cdi ose 180 benzin , viti 2002-2003-2004 --- 2500 euro
Benx c class 2005-2006. 3200 euro
Mund tna kontaktoni ne wetsap tek nr anglez
07453022663
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim