Kamper Ford Transit 1981

Shitet nga: Alpha 17 Sht 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 22 480 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Elbasan
Shitet Kamper Ford Transit i vitit 1981 ne gjendje te mire pune. Motor origjinial 2400 me 85,000 KM origjinale.
Kamperi esht perdorur vetem 3 muaj ne Shqiperi. Targat jane ne ruajtje tek kolaudimi. Kamperi esht per 5 persona, 1 tavoline dyshe, 1 teke te cilat behen edhe krevat plus edhe nje krevat dopjo siper gabines. Ka frigorifer i cili punon (12 VOLT - 220 VOLT + GAS). Kamperi esht i pajisur me stufe me gas per ngrohje dhe gatim me 2 vatra gaz, lavaman, banjo etj. Kamperi ndodhet brenda ne garazhd. Kamperi esht me targa te reja.
Te interesuarit te na kontaktojne ne kete numer:
0692240476
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim