Bot uji ose urine

Shitet nga: Meti Dje 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 000 LEK   2 500 LEK

Komuna: Elbasan
Makina : Të tjera
Boti eshte ne gjendje shume te mire por shitet per arsyje mos perdorimi jepet me prove te interesuarit te na kontraktojne cmimi i diskutushem boti ka pompen orginale dhe pompa eshte e riparuar me fibra te reja dhe kushineta te reja komplet aksi me gjithe balestrat jane 5toneshe indrruar
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim