***** VILE +TOKE + PLAZH + DURRES *****

Shitet nga: ARTI Dje 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

190 000 EUR   225 000 EUR

Adresa: plazh durres
Sipërfaqe: 260 m2
Komuna: Durrës
**** SHITET OSE NDERROHET ME APARTAMENT + DIFERENCE..****
E vetemia arsya e shitjes eshte largimi dhe vendbanimi ne itali. E paisur me dokumentat e duhura hipoteke.
Vile 2 - kateshe, godina siperfaqe totale 260 m2,
dhe me nje toke prej 1300 m2, ( siperfaqa per kat 130 m2 ) vendi ku ndodhet vila eshte i zgjedhur me shum kujdes dhe me vemendjen e disa specialisteve.nje ndertim shum cilesore , eshte e nevojshme disa riparime te vogla . nje vend shume i qete per ata qe kerkojne nje qetesine dhe relaks total.

*********** Cmimi: 190,000 EURO ************
Per me teper informacion na kontaktoni ne:
WhatsApp:0039 3317171371
Cel: 0039 3317171371
Email: artauto@hotmail.it
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim