SUPER OKAZIONN

Shitet nga: Publialb Imobiliare Sot 00:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

120 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Durrës
Shitet shtepi Private ne Plazh te Durresit,shtepia ka nje pamje te mrekullueshme te durresit ngaqe ndodhet ne koder .
Shtepia eshte 140 metra katror dhe 50 m2 bodrum ,
shtepia ka 3 dhoma te medhaja gjumi 2 banjo nje sallon te madh
shtepia disponon 1400 m2 toke ,eshte e rrethuar me rrethim me blloqe .Shtepia dhe Toka disponojn hipotek te rregullt.

CMIMI ESHTE 120 MILION LEKE I DISKUTUESHEM.

Kush eshte i interesuar te kontaktoj ne
NR 0693911722
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim