Shitet shtepia e mobilua ne gjendje lluksi

Shitet nga: Lani 09 Sht 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

180 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Ndërtesë e re
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Durrës
Shtepia ka 130m2 dhe 130m2 garazhd dhe 600 m2 truall shitet per arsye emigrimi shtepia gjendet ne durres.cmimi 180.000€ i diskutushem.tele 0695884004
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim