Shitet Shtepia 1 kateshe,

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Agjensi Imobiliare Anvi&Co Real Estate 13 Gush 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: prane bar Valentino, rruga e Unazes.
Sipërfaqe: 335 m2
Numri i kateve: 1 kat
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Durrës
Shitet Shtepia 1 kateshe,
Me siperfaqe totale 335m2, nga ku 95m2 jane ndertim. Shtepia eshte e organizuar ne ambjentin e gatimit qe shoqerohet me ambjentin e ndenjes, 2 dhoma gjumi, nje korridor dhe nje tualet.
Adresa: prane bar Valentino, rruga e Unazes.
Cmimi: 50.000 Euro,
Tel: 0697698400
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim