Shitet Shtepi Private Ne Shijak

Shitet nga: Publialb Imobiliare Sot 00:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: 4 rruget e shijakut
Sipërfaqe: 138 m2
Numri i kateve: 1 kat
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Durrës
Shitet Shtepia Private Me Dy Dhoma Gjumi te bollshme , nje sallon te madh,kuzhine dhe nje banjo. shtepia bashke me oborrin eshte 140m2 , .
shtepia eshte me hipoteke te rregullt
Cmimi eshte 25 000 euro
per me teper na kontaktoni : 0693911722
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim