SHITET SHTEPI PRIVATE NE DURRES!

Shitet nga: Eldi Century21 Dje 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: te kazazi
Sipërfaqe: 80 m2
Numri i kateve: 1 kat
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Durrës

Apartamenti eshte kati i pare i nje ndertese dhe shitet totalisht i mobiluar. Organizohet ne 2 dhoma ndenjeje, 2 dhoma gjumi, kuzhin + aneks dhe tualeti. Ka gjithashtu dhe oborr rreth 20 m2. Apartamenti ndodhet brenda ne durres dhe persa i perket cmimit eshte i diskutueshem. Per me teper informacion apo vizite ne prone kontaktoni ne nr: +355695299650
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim