Shitet shtepi 2+1me hipotek dhe letra te rregullta

Shitet nga: Valerio 15 Korr 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

46 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 73 m2
Numri i kateve: 4 kat
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Durrës
Shitet shtepi 2 plus 1 me letra te rregullta ,gjendet ne durres , ne nje zone shum te qet , vende parkimi ka shum , pallati 4 kate me 3 familje ne te , e rregulluar e gjitha brenda jasht , e pa mobiluar , katramaja eshte shtruar , etj per me shum 0699733633
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim