shitet 2 vila me gure

Shitet nga: ermir hoxha Dje 01:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: gjiri lalzit
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Durrës
shes 2 vila nga 2 kat me gure shtepite jan me hipoteke
shtepite shtepite ndodhen ne koder me pamje nga deti ku shikoet kepi i rodonit dhe vila e zohut ne durres
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim