OKAZION! Vile 2 kateshe ne Shkozet

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Braka Imobiliare Sot 09:29 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: E mobiluar
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Durrës
OKAZION ! Shitet Vile 2 Kateshe ne Shkozet prane shkolles Hasan Koci me siperfaqe totale 300 m2 , 117 m2 siperfaqe e banueshme . Kati i pare perfshin kopesht, magazine, garazh, hapsire per biznes(minimarket aktualisht), dhome ndenje.
Kati i 2 ka 2 dhoma gjumi, dhome pritje me kuzhine, 3 ballkone, korridor, tualet.
Eshte gati dhe per te ndertuar katin e 3te: baza, shkallet, etj. Per cdo info kontakt ne nr 0682615808
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim