Okazion! Shpi private pas gjykates rrethit Durres

Shitet nga: arian 23 Gush 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 330 m2
Numri i kateve: Terren
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Durrës
Shpia eshte ne gjendje funkionale por e vjeter. Shtepia dhe trualli perreth eshte 330 m2. Ndodhet direkt mbrapa gjykates rrethit Durres , tek pusi i TopHanes.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim