Okazion...Durres lgj 14..

Shitet nga: Durres 22 Gush 06:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

185 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 320 m2
Numri i kateve: 3 kat
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Durrës
Shtepi e re..e gjitha e mobiluar sipas kohes.me dok te rregullta.3 kat.plus oborr perpara dhe ansore.shum e pershtatshme per familje.shkallet nga brenda.ballkone.cdo kat i banushem dhe e kompletuar..kati i par i shfrytezueshem dhe per biznes..rruga deri tek dera e shtruar me asfalt.uje dhe drita 24 ore..lagje shum e qet.pran gjykates se apelit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim