SHITET APARTAMENT NE GOLEM!

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Alban Koci Century21 New Day 15 Korr 12:58 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

37 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Golem
Sipërfaqe: 77 m2
Komuna: Durrës
Apartamenti disponon nje siperfaqje prej 85m2 i cili organizohet ne salle ndenje me aneks kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe verande me siperfaqe prej 30m2. Apartamenti ndodhet ne katin 5 te nje pallati te ri me ashensor. Lokalizohet ne nje residence private e cila gjithashtu ofron post parkimi, administrim dhe security 24/7. Zona per rreth ofron te gjitha facilitet e nevojshme per banim. Apartamenti ofron pamje nga deti dhe shitet i mobiluar. Disponon certifikate pronesie dhe eshte i gatshem per shtije. Per me shume info apo nje vizite nga afer kontaktoni prane Century 21 New Day.

SHITET APARTAMENT ME PAMJE NGA DETI NE GOLEM!

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim