SHITET APARTAMENT 2+1 PER 39Milion lek!

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Alban Koci Century21 New Day 15 Korr 12:58 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

32 500 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Stadiumi
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Durrës
Shitet apartamenti ne zonen e stadiumit me cmim okazion. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues dhe shitet i pa mobiluar. Organizohet ne dhome ndjenje me aneks kuzhine, dy dhoma gjumi dhe tualet. Ka orientim lindje-perendim dhe eshte totalisht i restauruar nga brenda. Per me shume info apo nje vizite nga afer kontaktoni prane Century 21 New Day.

SHITET APARTAMENT 2+1 OKAZION!

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim