Shiten Apartamente ne Durres

Shitet nga: shop Dje 23:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

35 750 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Rrota e Kuqe
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Ndërtesë e re, Rinovuar
Komuna: Durrës
Apartamente OKAZION ne Durres tek "Rrota e Kuqe"

Fillojne nga : (65 m2 - 105 m2) me 550 €/m2

Me tipologji :
1+1
2+1
3+1

Apartamenti shitet i perfunduar sipas deshires se klientit.

Pallati eshte i ri me dy ashensore.
Apartamentet jane ta pa banuar me pare dhe me certifikate pronsie te rregullt !

Per me shume informacion telefononi : 0672030826
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim