shes apartament 2+1

Shitet nga: ori Sot 01:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

80 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: lagja 3 rruga mbreti monum
Sipërfaqe: 86 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, E mobiluar
Komuna: Durrës
shitet apartament 2 dhoma 1 soxhiorno e madhe dhe ballkon..kati 9 me ashensor..mbas serave..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim