okazion shitet-nderrohet

Shitet nga: gerald Sot 07:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

18 000 EUR   22 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: shkembi i kavajes
Sipërfaqe: 45 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Durrës
shitet 43 m2 garsonjere por e ndare ne 1+1sallon bashk me kuzhin te vogel dhe nje dhom gjumi me ballkon me pamje nga deti kati i 5te me ashensor. sa kalon belvederen te bar restorant dibra.me dokumentacion te rregullt tapi certifikat pronesie dhe e rivleresuar si pronë (nëse e shet nuk paguan taksa)totalisht e mobiluar nuk mungon asgje-kondicioner lavatrice sobe pjata pironj komplet kuzhina dhoma e gjumit.internet wifi.shitet 18.000€.ose nderrohet me makine 7 vende deri ne 10.000€ + 12.000€ kesh.per momentin eshte dhene me qera deri ne fund shtatori.


nderrim ndrroj kembej shkembej makin vetur banese prone nderroj nderoj ndrrim nderrohet apartament hyrje shpi shtepi toke tapi kembim okazion plazh deti pllazha plazhi bregdeti deti me makinë objekt plepa golem shkembi i kavajes mali i robit kavaje rruges afer kompletuar nderrim me vetur makine mobiluar ballkon
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim