Apartament 2+1 Dupleks Durres Plazh

Shitet nga: Bledi Dje 02:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 125 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, E mobiluar, Dupleks
Komuna: Durrës
Apartament 2+1vi e par me detin Dupleks dhe ambjente te tjera, Durres Plazh, lagjia 13. Me te gjitha dokomentet.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim