Qen ne shitje

Shitet nga: Fabio Vora 17 Gush 23:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 LEK

Komuna: Durrës
Qen shum i dashur me te gjitha vaksinat nje vjec.Rrace e kryqezuar Maltes me Golden Retriver. Nje qen i dashur dhe kerkon nje familje tedashur. Çmimi me diskutim i gatshem per pazar.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim