👉PISTE VRAPIMI FLOWFITNESS E RE VITI 2O18!!!!

Shitet nga: FITNESS Sot 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 200 EUR   2 500 EUR

Komuna: Durrës
Pajisje : Fitnes/Ushtrime

👉 PISTE VRAPIMI PROFESSIONALE FLOWFITNESS E RE VITI 2018 PESHA E PERDORUESIT DERI NE 200KG AFERSISHTE.. KOMANDA TE DORA KOMPLET EKRANIN E KA ME TAÇ.. ANSORE ESHTE ME LED TRE NGJYRA QE NDRYSHOHEN E VERDHE E KUQE DHE BLU..👍
TEL 069 87 93 743.... DURRES.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim