Shitet Husky

Shitet nga: Arli 12 Sht 01:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 4 000 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Durrës
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet qen Husky ,6 muaj i vaksinuar dhe me kartelë të rregullt mjeksore.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim