Samsung Gear Fit 2 pro

Shitet nga: Durres 16 Sht 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 1 300 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

10 000 LEK

Komuna: Durrës
Prodhimet : Unisex
Samsung Gear Fit 2 pro pothuajse e re, e shes sepse nuk e perdor .. lidhet me te gjith telefonat si android dhe ios..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim