Wittnauer Geneve GOLD

Shitet nga: Kristi Dje 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 3 520 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

220 EUR   250 EUR

Komuna: Durrës
Prodhimet : Për femra
Shitet ore dore per meshkuj dhe femra
Wittnauer Geneve GOLD
Ora eshte Swiss Made
E gjitha ne GOLD dhe me gure tek ora 12 dhe 6
Me rrypa te zeza lekure
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim