Krevat marinaresh dy katesh 250mije copa

Shitet nga: Fation Shkambi 11 Sht 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

250 LEK

Komuna: Durrës
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes 2 kervate.marinaresh dy kace gjendja 9/10 shum.pake te perdorur.materjali shum i forte dru au jo tallash ose materjali e tjera..ngjyra e pana e bardhe si ne foto shitet bashke.me dusheket shum te.rehacem dhe te forte jo te bute me susta..ideale per dhoma ose ambjente te ngushta...shiten per arsye mos.pordorimi per me teper me kontaktoni ne 0696438134...cmimi pake i diskutushem ju flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim