Dysheke italian CERIFLEX

Shitet nga: ... Sot 07:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 1 920 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

120 EUR   140 EUR

Komuna: Durrës
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
,,,dyshek dopjo . Tek. Dhe permasa te ndryshme,,me memori dhe dyshek linea techno linea biovisco memori,,duoble latex memori ,linea mollle insacchettate box system jastik memori foam ,,trasporti ne te gjith shqiperin.garancia 10 vjet,,,.. sergio salotti.al dhe ista.. sergiosalotti.al.kontakt stafi 0676035008.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim