Voltmeter,Ampermeter,Wattmeter

Shitet nga: Voltemeter,Ampermeter,Wattmeter Dje 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

20 LEK

Komuna: Durrës

Tregtoj Voltmeter,Ampermeter,Wattmeter 3ne 1.
komponentet jan te rij dhe jepen me garanci.
cmimi 20 mij lek te vjetra.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim