Skela ndertimi

Shitet nga: Eli Sot 08:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Shiten skela super cilesi
1080 m² oferte paguani per 1000m²
skelat jane te kompletuara me lidheset dhe shkeleset e veta
ndodhen ne Maminas
Faleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim