Mbrojtesa nga (Mbitensioni dhe Rrufet)

Shitet nga: Mbrojtesa nga "Mbitensioni" Sot 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

25 LEK

Komuna: Durrës
Tregtojm Mbrojtesa nga tensjoni i ulet dhe i larte ,Jan komponent te cilet montohet ne kuader zen vendin sa per dy automat ,
montimi eshte i thjeshte montohet para ose pas salvavites.
Vepron me tensjon te ulet nen 160 v (+-5v)
vepron me tensjon te lart mbi 270 v (+-5v).Ose mund te gradohen sipas deshires.Mbrojtesi sic shifet ne foto ka tre llampa sinjalizimi jeshilja tregon nje punim normal,
kurse kur ndizet e kuqja tregon qe tensjoni nuk eshte normal dhe ne menyre automatike
ckycet qe mos te pesojne dem Aparaturat Shtepiake ,ne momentin qe tensjoni normalizohet
mrojtesi kycet perseri dhe i jep tensjon shtepis.Ky veprim behet nga mrojtesi ne menyre automatike.
Pervec sitemit monofaz kemi dhe mrojtesa per sitemin trefazor .Mbroni Shtepite Tuaja.Mbrojtesat jepen me Garanci (.Brenda ne Durres Montimi Falas).
Mbrojtes Mono Faz (40A/60A )- 2500 lek te reja.Me Voltmeter.
Mbrojtes Mono Faz (40A/60A)- 3000 Lek te reja.(Me Voltmeter dhe tregues Rryme + Gradim nga Jasht)
Mbrojtes 3 Fazor 63A - 4000 lek te reja.
Mbrojtes 3 Fazor 100A - 5000 lek te reja.

Brenda ne Durres montimi Falas.
Cel 069 73 09 899.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim