Mates Energjie Elektrike(Sahat 3 Fazor)

Shitet nga: Mates Energjie Elektrike Sot 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

60 LEK

Komuna: Durrës
Tregoj Mates energjie Elektrike (Sahat)kwh.
Matesit jan te rinj dhe jepen me Garanci.
Mates Monofaz - 25 mij lek te vjetra.
Mates MonoFaze-30 mij lek te vjetra(Me tregues Tensioni,Rryme,Frekuece etj)
Mates 3 Fazor - 60 mij lek te vjetra.
(Bejm dergesa me poste).
Brenda ne Durres montimi Falas.
Cel 069 73 09 899
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim