Mates Energji Elektrike(Mono Faz/3Fazor)

Shitet nga: Mates Energjie Elektrike Sot 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

25 LEK

Komuna: Durrës
Shesim Sahat Elektronik(Mates Energjie Elektrike)Mono Faz adhe 3 Fazor .Mund ta montoni ne kuader shum thjesht zen vend sa per 2 automat.Ky Mates sherben per te monitoruar se sa harxhoni Energji elektrike ne (Kw hour).Ku dhe Si perdoren psh mund ti perdorni nqs keni 2 hyrje me 1 Sahat po njeren doni ta jepni me qera ne ket rast keni nevoj per ket Mates qe mund ta montoni ne apartamentin tjeter.Matesit jan te rij te amballazhuar ne Kuti. Matesit jepen me garanci.
Mates Mono Faze - 25 mij lek te vjetra.
Mates MonoFaze- 30 mij lek te vjetra(Me tregues Tensioni,Rryme etj).
Mates 3 Fazor - 60 mij lek te vjetra.
(Bejm dergesa me poste).
Brenda ne Durres montimi Falas.
Cel 069 73 09 899.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim