Gjenerator

Shitet nga: Kadafi Sot 08:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Durrës
Gjenerator 19 kv ne gjendje perfekte shume pak i perdorur trefazor dhe monofaze eshte blere 6500 Euro dhe shitet per arsye mosperdorimi per 3200 Euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim