Automat Per Nderrim Linje

Shitet nga: Automat Ndrrim Linje Sot 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Tregtojm Automat per Nderrim Linje Automatike dhe Manuale:
Automat Nderrim Linje 63A- 20 mij lek te vjetra.
Automat Nderrim Linje 63A- 60 mij lek te vjetra(.Automatike)
Automat 3 Fazor Nderrim Linje 63A-80 mij lek Te vjetra.(Automatike)
Cel 069 73 09 899
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim