Automat 4Polar (63A/80A/100A/125A)

Shitet nga: Automat 4 Polar 80A/100A/125A Sot 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Tregtoj Automat 4 polar te ngarkesave te ndryshme.
Automat 4 Polar 63A- 20 mij lek te vjetra.
Automat 4 Polar 80A - 25 mij lek te vjetra.
Automat 4 Polar 100A - 30 mij lek te vjetra.
Automat 4Polar 125 A- 35 mij lek te vjetra.
Automatet jan te Rij dhe jepen me garanci.
Cel 069 73 09 899.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim