Apart Profesional Fluke 325 True Rms (I Ri)

Shitet nga: Fluke 325 True Rms Sot 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 2 480 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

155 EUR

Komuna: Durrës
Shitet Aparat professional Fluke 325 True Rms i Ri.
Per te gjith ata profesionist qe kerkojn cilesi dhe vlera reale ne matje.
Mates Tensioni (Alternat dhe i Vazhdduar)
Mates Rezistence+Sinjal Bep
Mates Kondesator
Mates Teperature(Grad Celcius ose Farenait)
Mates Rrymash (Alternat +te vazhduar)400A
Mates Frekuece
Ekrani lcd me Ndricim.
Cmimi 155 euro.
Dergesa m,e poste Falas, pagesa behet ne momentin kur dorzohet malli.
Na ndiqni ne Instagram Materjale Elektrike Durres.
Cel 069 73 09 899
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim