2 dritare 1 qepen

Shitet nga: gerald 11 Sht 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

50 LEK   150 LEK

Komuna: Durrës
shiten dy dritare alumini shume cilesore 90×62 cm.njera nuk e ka xhamin dhe nje qepen.dritaret jan shum cilesore hapen anash dhe nga siper..cmimi 50mije lek te vjetra te gjitha bashk.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim