Radio uhf dhe vhf

Shitet nga: Elektronika Durres 15 Korr 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 840 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 000 LEK   8 000 LEK

Komuna: Durrës
Prodhimet : Të tjera
Radio
uhf vhf
Deri ne 5 km komunikim

70 mije copa
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim