Oferte DIGITALB S.SPORT 4gb/32g +1000kanale

Shitet nga: IPTV 15 Sht 16:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 1 030 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 990 LEK

Komuna: Durrës
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
TV BOX IPTV ANDROID 9.0 Pie 4Gb Ram 32room 80mij 4k resolution +1000 kanale Falas pa pagese pa limit kohor me Aplikacion(Apk on/off) mbi +900 te huaja dhe +160 shqiptare Tring Digitalb S Sport Tring Sport sky Sport Sky cinema Filma on Demand me titra shqip vetem 7990 LEKE OFFERTE Transport falas kudo brenda 3ditesh JU duhet vetem internet +6mbs LAN ose WI-FI dhe cdo gje eshte falas telefono 069 24 83 849 ( Ju duhet internet +6mbs nuk funksionon pa internet)
#samsung #iphone #benz #mercedez #s9 # iphone 4s 5s 6s 7s samsung iphone bmw X5 x3 x1 Q7 Q5 Q3 audi vw golf j3 j5 j7 j9 S7 S6 S8 S9 S10 S10+ 1 TB apple, macbook, mac,Go Pro hero imac, iphone, 4 5S 6S 7 8 ipad, ipod, ore, watch, samsung, galaxy, #iphone xs #me qera #ford #cls clk #IPTV tv box android rolex gmt master submariner audemars Piguet pierre lanier patek philippe seiko orient hublot cartier breitling smart A5 2016 A50 2018 2019 2017 X5
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim