HUAWEI P20 Lite 64GB/4GB ram Europian si i ri

Shitet nga: @telefona_celular Sot 07:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 2 590 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

20 000 LEK   25 000 LEK

Komuna: Durrës
Prodhuesi: Huawei
Modeli: P20 lite
Shes HUAWEI P20 Lite 64GB/4GB ram i zi model Europian pak i perdorur ne gjendje te shkelqyer pothuajse i ri i pahapur ndonjehere teknikisht, shum i bukur dhe elegant, telefoni me i kerkuar. Fotot jane reale te telefonit qe disponoj. Shitet me nje cmim Okazion prej 20.000 Leke te reja i padiskutueshem. Mundesi nderrimi. Na ndiqni ne instagram @telefona_celular per me shume oferta. Per cdo informacion tjeter kontaktoni ne numrin e telefonit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim