shiten bokse makine

Shitet nga: bokse 01 Jan 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 LEK

Komuna: Durrës
Prodhimet : Të tjera
shiten 2 makine dhe nje woofer 300w per info wp ose tel
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim