Boksa per Dj dhe Muzike Live.

Shitet nga: Andi 27 Sht 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 LEK

Komuna: Durrës
Prodhimet : Të tjera
Shiten boksa te rinj per Dj dhe per Grupe Muzike Live.
Marka FBT dhe Proel.
Cmimet ne varesi te modelit me kontakt email ose cel.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim