Shitet boks

Shitet nga: Boks 23 Korr 00:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

20 LEK

Komuna: Durrës
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shitet boks i ardhur nga gjermania ne gjendje perfekte bashk me karikues.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim