Shes Amplifid dhe woofer 15'000 lek

Shitet nga: marjan 17 Sht 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 1 940 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

15 000 LEK

Komuna: Durrës
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Kenwood
Modeli: Model Tjeter
Shes Amplifid dhe woofer ne gjendje shum te mire
Amplifida GTO 600W
Wooferi KENWOOD 800W
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim