Psp 3000 Blu ose e Kuqe

Shitet nga: Elektronika Durres 15 Korr 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

90 LEK   100 LEK

Komuna: Durrës
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PSP
Bateri origjinale
pa gerrvishje
fishe karikimi dhe per lidhje me pc
karte memorie 4 gb
90 mije
lojna brenda
vetem psp
75 mije pa karte pa fishe.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim