Ps Vita

Shitet nga: Elektronika Durres 13 Korr 00:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

200 LEK

Komuna: Durrës
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PSP
Ps Vita version 1000 dhe 2000
te pahakuara dhe te hakuar
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim