SERVIS PS3&PS4 RIPARIM LEVASH PS3&PS4

Shitet nga: erti Sot 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
SHERBIM, CILESI, SIGURI.
Ofrojm
Servis ps3&ps4
Bejm me chip cdo lloje ps3
Riparim te ps3 qe kan problem me fikjen
Nderrim laseri per ps3&ps4
Nderrim bazen e hdmi
Nderrim portat e usb
Pastrim, programim, update software.

Riparim leve ps3&ps4
Leva ps3
Riparim te levave qe fiken gjat lojes
Riparim te kapakeve rreth analogut kur eshte e thyer
Nderrim kase te re
Nderrim analogu komplet
Nderrim gominash
Nderrim te bazes se karikimit
Probleme me mos komandimin normal te leves
Si dhe shum probleme tjera ne qark.

Leva ps4
Nderrim analogu komplet
Nderrim gominash
Riparim te problemeve me R1 R2
Si dhe shum probleme te tjera ne qark.

Eshte e garantuar qe levat kthehen ne ne gjendje funksionale 100%
Per kete japim garanci

Ofrojme:
Lojra per ps4
Fifa 19
Pes 19 +update + bundesliga
Gta 5
Nba 19
Black ops 4
Si dhe shum lojra sipas deshires.

Lojrat me te fundit per ps3
Update per pro evolution 2013 transferimet me te reja sezoni 2018/2019
te gjitha hartat e reja per call of duty black ops 1 edhe 2
patch per gta 5 full me lek dhe makina.

l disponushem ne durres tirane vlore.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim