me marveshje

Shitet nga: flori 14 Gush 23:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 LEK

Komuna: Durrës
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
frigorifer Bulmeti xhamat para i hapen,shitet per arsye mbyllje aktiviteti 6 muaj i perdorur
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim