Veze thelleze 15lek/kokerr

Shitet nga: Ilir Sulejmani 16 Gush 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 LEK

Komuna: Durrës
Shiten veze thelleze te fresketa 15/L kokrra.(10 lek per porosi mbi 100k), shiten dhe thelleza 200 lek per porosi mbi 10cop
Permbajta e nje veze thelleze:
Uje 74.6%
Proteina 13.1%
Yndyre 11.2%
Minerale 1.1%
Vitamina A ,E,B1,B2.
Llojet e semundjeve qe lufton:
Tension i lart
Ulcerat
Melcia
Diabeti
Astmen
Arteriosklerozen
Tuberkulozin
Anemin
Migrenen
Infarktet
C'rregullim nervor
Tendosje fizike.
Perdorimi i vezes:
Nga 0-3vjec 2 veze ne dit
Nga 3-5vjec 3 veze ne dit
Nga 5-10vjec 4 veze ne dit mbi moshen 10 vjec 5 veze ne dit . Kurat perfshijne nga 120 ne 1080 kokrra veze.Te pershtatshme per restorante ose konsumim familjar
Per porosi ne nr e tel 0692171600
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim